Oferty sylwestrowe

Szukaj oferty sylwestrowej (ofert w bazie: 569)

Hotel Gerlach **/***

Region:
Słowacja
Telefon:
Miasto:
Poprad, ul.
Cena:
Hotel Gerlach **/*** -zdjęcie 1
Hotel Gerlach **/***- zdjęcie 2Hotel Gerlach **/***- zdjęcie 3

Sylwester Hotel Gerlach **/***

Poprad:
Centrum regionu, położone u podnóza Wysokich Tatr, jest doskonałą bazą do centrów narciarskich w Strbskim Plesie (12 kilometrów tras narciarskich, kolejka krzesełkowa, co roku odbywają się tutaj zawody o puchar świata www.parksnow.pl), Tatrzańskiej Łomnicy (9 kilometrów tras zjazdowych, 3 kolejki i liczne wyciągi) czy Starym Smokowcu (9 kilometrów tras zjazdowych, kolejka linowa i 10 wyciągów). Miasto posiada liczne zabytki gotyckie z pięknie odnowionym rynkiem (Spiska Sobota). W zasięgu reki są także piękne jaskinie, kąpieliska termalne z nowoczesnym kompleksem Aquacity. W centrum do dyspozycji liczne restauracje, bary i dyskoteki.
Zakwaterowanie:
Hotel Gerlach **/*** - poło0zony blisko centrum, to popularny turysyczny hotel. Posiada pokoje z lazienkami (lata "80") i TV oraz studia 2 pok + łazienka o standardzie turystycznym, restaurację, bar nocny, bilard, centrum fitness z siłownią.

TERMIN: 29.12-02.01.2011 I 30.12-02.01.2011

cena : od 409 zł/os pok 2 osobowy 3 noclegi
cena : od 499 zł/os pok 2 os 4 noclegi

Tak się bawimy:
Zapraszamy na zabawę sylwestrową do centrum miasta, gdzie corocznie rzesze turystów witają Nowy Rok, do jednej z najlepszych dyskotek w Popradzielubna bal w hotelu Satel, położonym obok hotelu Gerlach z bardzo ciekawym programem sylwestrowym i bogatym menu: aperitiff, przystawka, główne danie - bogata zimna płyta w formie bufetu, deser, kawa, szampan na dwie osoby.
Dopłaty:
-Bal sylwestrowy w hotelu Satel - 180zł
-Dyskoteka - wstęp i drink - 50zł
-dodatkowy 1 dzień (nocleg, śniadanie) 80zł (w pokoju studio), 90zł (w pokoju złazienką)
-ubezpieczenie KL NW + 15zł (obowiązkowo)
-taksa klimatyczna obowiązkowo płatna w recepcji 0,70euro/dobę
-dojazd autokarem 130zł + dopłaty wg tabeli