Oferty sylwestrowe

Szukaj oferty sylwestrowej (ofert w bazie: 569)

Hulakula

Region:
Mazowsze
Telefon:
Miasto:
Warszawa, ul. Dobra 56/66
Cena:
Hulakula -zdjęcie 1
Hulakula- zdjęcie 2Hulakula- zdjęcie 3

Sylwester Hulakula

Zapraszamy do Hulakula na najbardziej niezwykłego Sylwestra w Warszawie! Jeśli lubisz klimaty z „Ojca Chrzestnego”, czasów prohibicji, kubańskich cygar, whisky podawanej w filiżankach i sycylijskich biznesmenów rządzących Ameryką w latach ’20 to mamy coś dla Ciebie! Przebrania w stylu Don Vito Corleone, włoskie spaghetti popijane klasycznym espresso i drinki takie jak The Sicilian Kiss albo Godfather – to wszystko znajdziesz na sylwestrowej imprezie w Hulakula! Bezpieczeństwa na imprezie pilnować będą skorumpowani policjanci, a wstęp wyłącznie za okazaniem biletu z podobizną Don Vito i po podaniu tajnego hasła, dostępnego tylko dla prawdziwych sycylijczyków!
Przygotowaliśmy też dla Was mega niespodzianki, konkursy z nagrodami i najlepsze dania, przyrządzone na podstawie receptur dostępnych wyłącznie dla członków Rodziny.
Utrzymanie Rodziny kosztuje, pobierane więc będą opłaty za wstęp:
149 zł – cena zawiera też alkohol (wino, wódka, piwo, softy), włoskie jedzenie oraz lampkę szampana za zdrowie Don Vito i roku 2011.
199 zł – poza powyższym, cena zawiera także miejsce siedzące.

Opcje płatne dodatkowo:
- godzina gry w kręgle (1 tor) – 50 zł
- godzina gry w bilard (1 tor) – 16 zł
Godziny imprezy: 21.00-5.00
Opłaty za wstęp pobieramy już od 8 listopada (Rodzina jest liczna, sugerujemy więc wykupienie miejsca jak najszybciej, docenimy też tych, którzy zrobią to jako pierwsi – znajcie wspaniałomyślność Don Vito!).
Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie pod numerem naszej tajnej komórki w Europie Środkowo-Wschodniej (z której pochodzić będzie też większość alkoholu na imprezie): 22 55 27 400/500 (Uwaga – prosimy dzwonić po 12.00).
www.hulakula.com.pl