Oferty sylwestrowe

Szukaj oferty sylwestrowej (ofert w bazie: 569)

Kopalnia Soli Bochnia

Region:
Jura Krakowsko Częstochowska
Telefon:
Miasto:
Bochnia, ul. Solna 2, 32-700 Bochnia
Cena:
Kopalnia Soli Bochnia -zdjęcie 1
Kopalnia Soli Bochnia- zdjęcie 2Kopalnia Soli Bochnia- zdjęcie 3

Sylwester Kopalnia Soli Bochnia

W ten jedyny i niepowtarzalny wieczór zapraszamy Państwa do podziemi zabytkowej kopalni soli w Bochni. Niezwykła solna sceneria, starannie dobrane menu oraz moc atrakcji sprawią, że powitanie Nowego Roku będzie wyjątkowym przeżyciem.

Nad częścią muzyczną będzie czuwał zespół DeColt oraz utalentowany DJ. Całość poprowadzi konferansjer, wokalista i autor piosenek w jednej osobie - Tomasz Mars. Proponujemy muzyczną podróż od gorących południowych rytmów, poprzez szalone lata 70 te i 80-te po największe współczesne przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Jedną z atrakcji będzie profesjonalne kasyno, w którym uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje szczęści przy grze w ruletkę, blackjacka lub pokera. Dla najlepszego gracza przewidziana została nagroda w postaci weekendu w hotelu Sutoris.

W programie balu nie zabraknie także stałych i niezmiennych punktów programu w postaci zwiedzania tajemniczych podziemi bocheńskiej kopalni.

Bal Sylwestrowy w kopalni soli w Bochni to od lat gwarancja znakomitej zabawy na najwyższym poziomie. I nie zmieni tego fakt, że odbywa się on prawdopodobnie w najgłębiej na świecie znajdującej się sali bankietowej 250 m pod ziemią.CENA ZAPROSZENIA DLA 1 OSOBY: 385 zł