Oferty sylwestrowe

Szukaj oferty sylwestrowej (ofert w bazie: 569)

Regina Style Resort | Szczegóły rezerwacji

Region:
Egipt
Telefon:
Miasto:
Hurghada,
Cena:
2599 zł
Regina Style Resort -zdjęcie 1
Regina Style Resort- zdjęcie 2Regina Style Resort- zdjęcie 3

Sylwester Regina Style Resort

Położenie:
bezpośrednio przy ładnej plaży z gruboziarnistym piaskiem. Duże i przestronne hotelowe lobby oddziela teren hotelu od centrum turystycznego Hurghady tzw. Sakkali i jego atrakcji - głównej ulicy z wieloma restauracjami (m.in. z położoną naprzeciwko hotelu jedną z najlepszych rybnych restauracji w Hurghadzie Fish House), sklepami i kawiarniami. Popołudniowy i wieczorny spacer oraz zakupy są częstymi punktami programu pobytu w Hurghadzie, również dla gości innych hoteli, przyjeżdżających do tego właśnie centrum, aby tutaj poczuć atmosferę Hurghady. Hotel oddalony jest ok. 8km od lotniska.

Hotel:
położenie hotelu to niewątpliwie jego atut. Polecany dla osób, które chcą być blisko centrum i jednocześnie przy plaży. Teren hotelu, pomimo bliskości centrum, jest spokojny i zapewnia swobodny wypoczynek. Kompleks składa się z budynku głównego z recepcją i pokojami, szeregu parterowych bungalowów położonych w zadbanym ogrodzie dochodzącym do plaży oraz nowszego budynku bliżej plaży. W hotelu: 340 pokoi, 2 restauracje, bary, arkada sklepowa, punkt wymiany walut, płatna pralnia, bezpłatny sejf przy recepcji.

Pokoje:
2-os. (możliwość 2 dostawek), łazienka, TV, telefon, płatny minibar, balkon w pokojach w budynku głównym, klimatyzacja (w bungalowach - klimatyzator z regulacją). Większość pokoi w bungalowach posiada okna z kolorowymi szybkami, zapewniającymi ochłodę w ciągu dnia. Niewielkie tarasy przy bungalowach wychodzą bezpośrednio do ogrodu. Maksymalna liczba osób w pokoju: 4. Pokoje w nowszym budynku za dodatkową opłata.

Sport i rozrywka:
2 baseny, bezpłatne leżaki i parasole przy basenach i na plaży; siatkówka plażowa, programy animacyjne, dyskoteka, płatne: kort tenisowy, kort do squasha, bilard, tenis stołowy, sporty wodne na plaży, centrum nurkowe.

Wyżywienie:
śniadania i kolacje (bufet), napoje do kolacji dodatkowo płatne lub pakiet ALL INCLUSIVE: 3 posiłki dziennie, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godz. 11.00-23.00 w wyznaczonych barach, w godz. 16.00-18.00 kawa, herbata, napoje chłodzące, woda mineralna, herbatniki. Podane godziny mogą ulec zmianie w trakcie sezonu. All inclusive nie obejmuje napojów butelkowanych, soków ze świeżo wyciskanych owoców, napojów importowanych. Nie działa w restauracji Il Foro, w dyskotece i w kawiarni Vienna. Napoje podawane są zazwyczaj w naczyniach jednorazowych.

Dla dzieci:
brodzik.

INFORMACJE DODATKOWE:
1) W dniu wyjazdu należy opuścić pokoje w godz. 10.00-12.00 (dotyczy to także wylotów w godzinach nocnych).
2) Ze względu na usytuowanie Hurghady na pustyni w hotelach mogą wystąpić okresowe przerwy w dostawie wody.
3) Należy przestrzegać zasad higieny, myć owoce przed spożyciem, pić wyłącznie wodę butelkowaną.

Cena zawiera:
1) Zakwaterowanie: 7/14 noclegów.
2) Transport.
3) Wyżywienie: 7/14 śniadań i 7/14 kolacji lub pakiet ALL INCLUSIVE.
4) Pakiet ubezpieczeniowy.
5) Opiekę rezydenta. Uwaga! Rezydent będzie miał pod opieką turystów zamieszkałych w kilku hotelach.

Cena nie zawiera:
1) Opłat lotniskowych 230 zł z Warszawy, Katowic, Poznania, Gdańska i Wrocławia płatnych przy zakupie imprezy.
oraz ewentualnych dopłat paliwowych
2) Kosztu wizy - 15 USD płatnej na lotnisku w Hurghadzie.
3) Napojów do kolacji (nie dotyczy pakietu ALL INCLUSIVE).
4) Posiłków i napojów w czasie przelotu.
Zobacz szczegóły oferty