Oferty sylwestrowe

Szukaj oferty sylwestrowej (ofert w bazie: 569)

Sylwester na balu w Paryżu | Szczegóły rezerwacji

Region:
Francja
Telefon:
Miasto:
Paryż, Samolot
Cena:
1429 zł
Sylwester na balu w Paryżu -zdjęcie 1
Sylwester na balu w Paryżu- zdjęcie 2Sylwester na balu w Paryżu- zdjęcie 3

Sylwester Sylwester na balu w Paryżu

Dzień 1

Przylot do Paryża. W hali przylotów przy barierce, po odbiorze bagażu, oczekiwać będzie przedstawiciel biura z tabliczką Lekier. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg w hotelu.
Dzień 2

Śniadanie. Spotkanie w recepcji hotelu z przedstawicielem biura Lekier. Transfer do grupy autokarowej i wspólne zwiedzanie. Zaczniemy od Wyspy La Cité - najstarszej części Paryża oraz sąsiedniej wyspy, św. Ludwika. Następnie pospacerujemy po pełnej niepowtarzalnej atmosfery Dzielnicy Łacińskiej, gdzie zobaczymy Sorbonę, Pantheon. Po południu podjedziemy w okolice Wielkich Bulwarów i Starej Opery, wejdziemy do muzeum Fragonard i do muzeum figur woskowych Grevin. Udamy się na najwyższe wzgórze Paryża - Montmartre. Kolacja 2 daniowa w restauracji self - service - opcja. Po Paryżu poruszamy się metrem. Nocleg w hotelu.

Propozycje fakultatywne: 1 - spektakl z transferem w kabarecie La Belle Epoque. Cena z transferem 55 euro.
Dzień 3

Śniadanie. Dziś zwiedzimy największe muzeum świata - Luwr. W zbiorach tego muzeum znajduje się ponad 400 tys. eksponatów: malarstwa, rzeźby, sztuki złotniczej i użytkowej z całego świata. Zatrzymamy się przed słynnym portretem Leonarda da Vinci, aby podziwiać tajemniczo uśmiechniętą Giocondę. Zwiedzimy okolice Wieży Eiffel'a i będziemy mogli wjechać na jej szczyt. Zainteresowani popłyną statkiem po Sekwanie. Wieczorem pojedziemy do restauracji. Zwyczajem Francuzów uroczysta kolacja sylwestrowa będzie bardzo smaczna. Towarzyszyć nam będzie muzyka mechaniczna. Nocleg w hotelu.
Dzień 4

Po późniejszym śniadaniu udamy się do Paryża. Zwiedzimy okolice centrum handlowego Les Halles. Obejrzymy Centrum Pompidou. Udamy się do niezwykłej dzielnicy nazywanej przez Francuzów - Marais-Błota. Po Paryżu poruszamy się metrem. Nocleg w hotelu.

Propozycje fakultatywne: 1 - całodzienny pobyt w Parku Disneyland. Cena z transferem w obie strony dorośli - 50 euro, Cena do 18 lat - 45 euro
Dzień 5

Śniadanie, czas wolny do momentu transferu na lotnisko na trzy godziny przed wylotem. Wylot do kraju.
Zobacz szczegóły oferty