Oferty sylwestrowe

Szukaj oferty sylwestrowej (ofert w bazie: 569)

Sylwester w Paryżu 2012

Region:
Francja
Telefon:
Miasto:
Paryż, Sylwester w Paryżu
Cena:
899 zł
Sylwester w Paryżu 2012 -zdjęcie 1
Sylwester w Paryżu 2012- zdjęcie 2Sylwester w Paryżu 2012- zdjęcie 3

Sylwester Sylwester w Paryżu 2012

SYLWESTER POD GWIAZDAMI PARYŻA!!!


Atrakcyjna cena. Nowy Rok witamy na ulicach Paryża lub w eleganckiej restauracji z tańcami. Hotel na przedmieściach Paryża. W czasie 3 pełnych dni, w dość szybkim tempie, zwiedzamy: Paryż historyczny z Katedrą Notre Dame, Paryż elegancki z Operą Garnier, Paryż malarski na Montmartre. Paryż nocny w kabarecie Lido. Ostatniego dnia spacer po Paryżu lub zabawa w Disneylandzie.

Pierwszy dzień - 29.12.2010, środa
wyjazd z Polski w kierunku Francji przejedziemy przez Niemcy. Nocny przejazd.

Drugi dzień – 30.12.2010, czwartek
Przyjazd do Paryża. W najpiękniejszym mieście świata, znanym na całym świecie ze swych zabytków, mody i perfum, przeżyjemy niezapomniane chwile. Z marszu zwiedzimy najstarszą część Paryża – Wyspę La Cité połączoną mostem z Wyspą Św. Ludwika. Zobaczymy najwspanialsze zabytki: Katedrę Notre-Dame, Conciergerie, Pałac Sprawiedliwości, a także Świętą Kaplicę. W Dzielnicy Łacińskiej popatrzymy na Sorbonę – jeden z najstarszych uniwersytetów Europy. Zobaczymy słynny Panteon. Napis na jego frontonie głosi: „Wielkim ludziom wdzięczna ojczyzna”. Spoczywa tam nasza wielka rodaczka Maria Skłodowska-Curie. Zobaczymy Luwr – najsłynniejsze muzeum Europy. Na najwyższym wzgórzu Paryża – Montmartre, podziwiać będziemy Bazylikę Sacré Coeur. Na Placu du Tertre - malarską giełdę na wolnym powietrzu. Zejdziemy na Plac Pigalle oraz pobliski Plac Blanche. Zobaczymy tu słynny wiatrak kabaretu Moulin Rouge. Nocleg.

Trzeci dzień – 31.12.2010, piątek SYLWESTER
Śniadanie. Wersal. Ten pałacowo-ogrodowy zespół, klejnot francuskiego klasycyzmu barokowego, rezydencja francuskich królów, zachwyca swoim przepychem i urodą. Znajduje się tu kilka poloników m.in.: stół, na którym podpisano akt niepodległości Polski po I Wojnie Światowej, apartamenty królowej Marii Leszczyńskiej, żony Ludwika XV. Zwiedzanie pałacu. Godzinny rejs po Sekwanie. W prezencie dla tych, którzy kupili w Polsce pakiet biletów - wjazd na trzeci poziom Wieży Eiffel’a!* Późnym wieczorem będziemy uroczyście i radośnie witać NOWY 2011 ROK. Już w Polsce można zarezerwować serwowaną kolację sylwestrową w restauracji Monte Carlo w godzinach 22h00-24h00, a potem przywitać Nowy Rok pod gwiazdami Paryża. Nocleg.

Czwarty dzień – 1.01.2011,sobota NOWY ROK
Po późniejszym śniadaniu spacer z przewodnikiem po cmentarzu Père Lachaise. Jest to miejsce spoczynku F. Chopina, E. Piaf, Moliera i J. Morrisona. Udamy się też do jednego z najpiękniejszych parków Paryża Parc des Buttes Chaumont. Powstał on w miejscu kamieniołomu, na polecenie cesarza Francji, Napoleona III Bonaparte i w 1867 roku został oficjalnie oddany do użytku. Obecnie, w parku znajdują się jedne z najbardziej egzotycznych drzew oraz krzewów. Jedną z głównych atrakcji parku jest świątynia Sybilli zaprojektowana i zbudowana w 1869 roku. Świątynia znajduje się na szczycie góry wznoszącej się ponad parkiem. Tego dnia poruszamy się środkami komunikacji miejscowej. W zamian spaceru zabawa w parku rozrywki Disneyland (cena biletu wraz z transferem dla dorosłych - 50 €, do 17 lat - 40€). Wyjazd z Paryża. Przejazd nocny.
Piąty dzień – 2.01.2011, niedziela
Powrót do Polski. Przekroczenie granicy w godzinach popołudniowych.

Termin: 29.12. – 02.01.2011

Przejazd autokarem z miast: Warszawa, Łódź, Konin, Poznań, Świebodzin, Torzym

Cena 899 zł/os. obejmuje:
- zwiedzanie Paryża
- 2 noclegi w hotelu na przedmieściach Paryża
- pokoje 2 os. z łazienką
- 2 śniadania kontynentalne
- opieka pilota – przewodnika zgodnie z programem
- przejazd autokarem z klimatyzacją, wc, wideo, barkiem,
- ubezpieczenie KL, NNW i bagażu (Signal Iduna).
Cena nie obejmuje:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
- kolacji sylwestrowej i innych posiłków poza śniadaniami
- przejazdów komunikacją miejscową
- wydatków własnych

DODATKOWO PŁATNE PAKIETY
Bilety wstępu:
- wstęp do Luwru i Wersalu
- rejs po Sekwanie
cena: 225 zł/ os. dorosła, 95 zł/os do 25 lat
WJAZD NA 3 POZIOM WIEŻY EIFFLA GRATIS!! Dla tych, którzy kupią pakiet biletów w Polsce
Kolacje:
2 kolacje (ciepłe danie główne i przystawka lub deser)
cena: 110 zł/os
Kabaret:
Lido – spektakl z lampką szampana
cena: 205 zł/os

Kolacje Sylwestrowe:
- w restauracji Monte Carlo, serwowana w godzinach 22h00-24h00 - 200 zł/ osoba
- w restauracji Les Noces de Jeannette, z tańcami, serwowana w godzinach 20h00 - 2h00 - 700 zł/ osoba

Uwaga:
Francuskie muzea państwowe oferują darmowe bilety dla osób do lat 25 za okazaniem dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Osoby podróżujące bez pary kwaterujemy w pokojach 1-osobowych z dopłatą do hotelu na przedmieściach 198 zł, zgodnie z warunkami uczestnictwa pkt. 22. Kolejność zwiedzania może ulec zmianom, co do dnia i godziny, ale gwarantujemy zrealizowanie wszystkich świadczeń zawartych w cenie. Pilot-przewodnik nie oprowadza po muzeach i parkach rozrywki. W szczególnych przypadkach możliwość realizacji programu środkami komunikacji miejscowej. Zakwaterowanie w hotelach z sieci np: Premiere Classe, Ibis, Kyriad, na przedmieściach do ok. 30km od obwodnicy paryskiej.