Oferty sylwestrowe

Szukaj oferty sylwestrowej (ofert w bazie: 569)

Sylwester w Paryżu | Szczegóły rezerwacji

Region:
Francja
Telefon:
Miasto:
Paryż,
Cena:
1179 zł
Sylwester w Paryżu -zdjęcie 1
Sylwester w Paryżu- zdjęcie 2Sylwester w Paryżu- zdjęcie 3

Sylwester Sylwester w Paryżu

Dzień 1

Z Polski w kierunku Francji przejedziemy przez Niemcy. Nocny przejazd.
Dzień 2

Przyjazd do Paryża. Zwiedzimy najstarszą część Paryża - Wyspę La Cité połączoną mostem z Wyspą Św. Ludwika. Udamy się do Dzielnicy Łacińskiej. Podjedziemy w okolice Wielkich Bulwarów, wejdziemy do muzeum perfum - Fragonard i do muzeum figur woskowych Grevin. Kolacja 2 daniowa w restauracji selfservice - opcja. Wieczorem rejs po Sekwanie - opcja. Po Paryżu poruszamy się metrem. Nocleg w hotelu.

Propozycje fakultatywne:

1- spektakl z transferem w kabarecie La Belle Epoque. Cena z transferem 55 euro.
Dzień 3

Po śniadaniu proponujemy chętnym zwiedzanie Luwru, muzeum, którego będąc w Paryżu nie można ominąć. Kolejno udamy się na najwyższe wzgórze Paryża - Montmartre. Kolacja 2 daniowa w restauracji selfservice - opcja. Pojedziemy też w okolice Wieży Eiffel`a i wytrwali będą mogli wjechać na jej szczyt. Późnym wieczorem będziemy tu właśnie uroczyście i radośnie witać NOWY 2008 ROK. Część z Państwa może wykupić już w Polsce serwowaną kolację sylwestrową w restauracji Monte Carlo w godzinach 22:00-24:00, a potem przywitać Nowy Rok pod gwiazdami. Nocleg w hotelu.
Dzień 4

Po późniejszym śniadaniu podjedziemy metrem do Centrum Pompidou i okolice centrum handlowego Les Halles. Kolejno pojedziemy na najpiękniejszy cmentarz Paryża - Pere Lachaise. Na placu Bastylii zobaczymy kolumnę z geniuszem wolności i ulubiony przez Mitterranda gmach Opery nazywany "hipopotam w wannie", otwarty w 200-setną rocznicę rewolucji w 1989 roku. W drodze do Polski późnym wieczorem zatrzymamy się w Brukseli. Po Paryżu poruszamy się metrem. Nocny przejazd do Polski.

Propozycje fakultatywne:

1 - całodzienny pobyt w Parku Disneyland. Cena z transferem w obie strony dorośli - 50 euro, Cena do 18 lat - 45 euro
Dzień 5

Powrót do Polski. Przekroczenie granicy w godzinach popołudniowych.

Serwowana kolacja sylwestrowa w restauracji Monte Carlo w godzinach 22-24 - 150 zł/os. Ilość miejsc ograniczona.
Zobacz szczegóły oferty