Oferty sylwestrowe

Szukaj oferty sylwestrowej (ofert w bazie: 569)

Sylwester Czechy - Nachod

Region:
Czechy
Telefon:
Miasto:
Nachod,
Cena:
659 zł
Sylwester Czechy - Nachod -zdjęcie 1
Sylwester Czechy - Nachod- zdjęcie 2Sylwester Czechy - Nachod- zdjęcie 3

Sylwester Sylwester Czechy - Nachod

.
SYLWESTER CZECHY DOJAZD WYŻYWIENIE ZABAWA NARTYNACHOD - przygraniczne miasto, położone u stóp gór Orlickich. Nad miastem góruje olbrzymi barokowy zamek. Mała ale urocza starówka z rynkiem zachęca do spacerów a liczne restauracje i knajpki zachęcają do odwiedzin. Z Nachodu można urządzić wycieczkę do Pragi.

Zakwaterowanie: Hotel, piętrowy budynek położony przy centrach sportowych, 5 minut pieszo do rynku. Pokoje o dobrym standardzie 2 i 3-osobowe, z łazienkami i wc, w większości po remoncie. Na dole w hotelu znajduje się restauracja.

Sporty zimowe: w niedalekich górach Orlickich znajdują się liczne ośrodki, z których największy jest w miejscowości Destne. Niedaleko jest również do polskiego Zieleńca.

cena od osoby w pokoju: 659/3; 699/2;
dojazd własny – zniżka 80 zł

Cena zawiera: zakwaterowanie: 4 noclegi, serwowane śniadania i obiadokolacje, dojazd autokarem z Polski w obie strony; ubezpieczenie NNW i KL, opłatę klimatyczną;

Cena nie zawiera: dojazdów na stoki i innych wycieczek fakultatywnych, karnetów narciarskich i biletów wstępu, ubezpieczenia SKI; dopłata do wyjazdu z Warszawy/Łodzi – 50 zł/os;

Sylwester z DJ i z menu na miejscu w cenie; w cenie jest już przeznaczone 200 koron na konsumpcję dowolnych napojów;