Oferty sylwestrowe

Szukaj oferty sylwestrowej (ofert w bazie: 569)

Willa Agma

Region:
Tatry i Podhale
Telefon:
Miasto:
Zakopane, Cyrhla
Cena:
599 zł
Willa Agma -zdjęcie 1
Willa Agma- zdjęcie 2Willa Agma- zdjęcie 3

Sylwester Willa Agma

Willa Agma to nowy obiekt o wysokim standardzie, zlokalizowany w jednej z najwyżej położonych dzielnic Zakopanego, z widokiem na Giewont. Dom położony jest w bocznej uliczce, z dala od hałasu, blisko Tatrzańskiego Parku Narodowego. W pobliżu znajduje się sklep spożywczy, restauracja regionalna i przystanek autobusowy. Na miejscu w obiekcie możliwość wynajęcia skuterów śnieżnych oraz organizacji kuligu (płatne dodatkowo).

Pokoje 2, 3, 4, 5, 6-osobowe, wszystkie z łazienkami i TV, większość z balkonami. Do dyspozycji gości sala jadalna z aneksem kuchennym i kominkiem. Przy obiekcie możliwość parkowania samochodów.

Odległość od Krupówek oraz dworca PKS i PKP wynosi ok. 7 km, od kompleksu Aqua Park Zakopane - ok. 5,5 km. Odległości od wybranych wyciągów narciarskich wynoszą: kompleks narciarski Harenda - ok. 5 km (kolej krzesełkowa, wyciągi orczykowe), Kasprowy Wierch - ok. 4,5 km (kolej linowa, kolej krzesełkowa), centrum narciarskie Nosal - ok. 4 km (wyciąg krzesełkowy, wyciągi orczykowe), Gubałówka - ok. 7,5 km (kolej linowo-terenowa), Polana Szymoszkowa - ok. 9 km (wyciągi krzesełkowe).

W wieczór sylwestrowy (31.12.2010) gospodarze udostępniają gościom salę jadalną z kominkiem oraz zapewniają sprzęt grający.

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (opcjonalnie), serwowane do stolików.

Termin: 28.12.2010 – 2.01.2011

Cena od osoby:
649 zł/os. - w pokoju 2-osobowym
599 zł/os. - w pokoju 3, 4, 5, 6-osobowym
dopłata do obiadokolacji - 100 zł/os. (opcjonalnie)

Świadczenia zawarte w cenie: 5 noclegów, 5 śniadań, 5 obiadokolacji (opcjonalnie).

Ważne informacje:
- pobyt rozpoczyna się o godz. 13.00, kończy o godz. 11.00
- istnieje możliwość przedłużenia pobytu
- pobyt rozpoczyna się obiadokolacją (opcjonalnie) w dniu przyjazdu, kończy śniadaniem w dniu wyjazdu
- dzieci do lat 3 (bez świadczeń) – gratis
- zwierzęta są akceptowane (opłata 10 zł/doba)
- biuro nie zapewnia na miejscu opieki rezydenta
- na miejscu płatna taksa klimatyczna ok. 1,70 zł/osoba/dzień
- umowa jest ważna tylko z dowodem wpłaty zaliczki; dopłata powinna nastąpić na 30 dni przed datą wyjazdu (zgodnie z Warunkami Uczestnictwa); po otrzymaniu pełnej wpłaty Klienci otrzymują voucher na indywidualny adres e-mail

Corocznie, w noc sylwestrową, Zakopane staje się prawdziwą stolicą Tatr i przygotowuje dla przybywających tu gości wiele atrakcji i niespodzianek. Nowy Rok można przywitać tradycyjnie na Krupówkach, w jednej z restauracji lub dyskotek. Bardziej aktywnych zainteresuje z pewnością możliwość białego szaleństwa i przywitania Nowego 2011 Roku na stoku. Zmarzniętych stawia zawsze na nogi szklaneczka grzanego wina lub kufel grzanego piwa, a liczne tutejsze karczmy i restauracje, wabią i kuszą smakowitymi potrawami. Sylwester w Zakopanem to idealny pomysł dla tych, którzy kochają góry i lubią aktywny wypoczynek. W dzień sport, a wieczorem romantyczna przejażdżka saniami, góralskie tańce, śpiewy, pyszne jedzenie i grzane wino. Wszystko to sprawia, że Nowy Rok witany jest tu w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób.