Oferty sylwestrowe

Szukaj oferty sylwestrowej (ofert w bazie: 569)

Willa Czuberna

Region:
Tatry i Podhale
Telefon:
Miasto:
Zakopane, Poronin
Cena:
449 zł
Willa Czuberna -zdjęcie 1
Willa Czuberna- zdjęcie 2Willa Czuberna- zdjęcie 3

Sylwester Willa Czuberna

Willa Czuberna to piękna, drewniana, typowo góralska willa. Jest to nowy, kameralny obiekt o wysokim standardzie, położony w Poroninie - wiosce góralskiej. Willa zlokalizowana jest przy drodze prowadzącej do Zakopanego. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, do najbliższego sklepu 200 m.

Pokoje 2, 3, 4-osobowe oraz typu studio (dwa pokoje ze wspólną łazienką). Wszystkie pokoje pięknie wykończone w drewnie, przestronne, z łazienkami i TV-SAT. Na piętrze do wspólnej dyspozycji gości mikrofalówka, czajnik i lodówka. W całym obiekcie bezprzewodowy internet. Do dyspozycji gości sala jadalna. Przy obiekcie ogrodzony od drogi parking.

Odległość od Krupówek wynosi ok. 12 km, od dworca PKS i PKP w Zakopanem - ok. 11 km, od kompleksu basenów termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej - ok. 3 km. Odległości od wybranych wyciągów narciarskich wynoszą: Olczański Wierch (Bukowina Tatrzańska) – ok. 3 km, Wysoki Wierch (Bukowina Tatrzańska) – ok. 3 km, kompleks narciarski Harenda - ok. 8 km (kolej krzesełkowa, wyciągi orczykowe), Kasprowy Wierch - ok. 13 km (kolej linowa, kolej krzesełkowa), centrum narciarskie Nosal - ok. 12,5 km (wyciąg krzesełkowy, wyciągi orczykowe), Gubałówka - ok. 11 km (kolej linowo-terenowa), Polana Szymoszkowa - ok. 13 km (wyciągi krzesełkowe).

W wieczór sylwestrowy (31.12.2010) gospodarze udostępniają gościom salę jadalną oraz zapewniają sprzęt grający.

Termin: 27.12.2010 – 2.01.2011

Cena od osoby:
449 zł/os.


Świadczenia zawarte w cenie: 6 noclegów.

Ważne informacje:
- pobyt rozpoczyna się o godz. 12.00, kończy o godz. 12.00
- istnieje możliwość przedłużenia pobytu
- dzieci do lat 3 (bez świadczeń) - gratis
- biuro nie zapewnia na miejscu opieki rezydenta
- na miejscu płatna taksa klimatyczna ok. 1,70 zł/osoba/dzień
- umowa jest ważna tylko z dowodem wpłaty zaliczki; dopłata powinna nastąpić na 30 dni przed datą wyjazdu (zgodnie z Warunkami Uczestnictwa); po otrzymaniu pełnej wpłaty Klienci otrzymują voucher na indywidualny adres e-mail

W sylwestrową noc można również udać się do Zakopanego. Corocznie Zakopane staje się prawdziwą stolicą Tatr i przygotowuje dla przybywających tu gości wiele atrakcji i niespodzianek. Nowy Rok można przywitać tradycyjnie na Krupówkach, w jednej z restauracji lub dyskotek. Bardziej aktywnych zainteresuje z pewnością możliwość białego szaleństwa i przywitania Nowego 2011 Roku na stoku. Zmarzniętych stawia zawsze na nogi szklaneczka grzanego wina lub kufel grzanego piwa, a liczne tutejsze karczmy i restauracje, wabią i kuszą smakowitymi potrawami. Sylwester w Zakopanem to idealny pomysł dla tych, którzy kochają góry i lubią aktywny wypoczynek. W dzień sport, a wieczorem romantyczna przejażdżka saniami, góralskie tańce, śpiewy, pyszne jedzenie i grzane wino. Wszystko to sprawia, że Nowy Rok witany jest tu w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób.