Oferty sylwestrowe

Szukaj oferty sylwestrowej (ofert w bazie: 569)

willa Jawornik SPA

Region:
Beskid Śląski
Telefon:
Miasto:
Wisła, ul. Leśna 12
Cena:
107 zł
willa Jawornik SPA -zdjęcie 1
willa Jawornik SPA- zdjęcie 2willa Jawornik SPA- zdjęcie 3

Sylwester willa Jawornik SPA

W Wiśle Jaworniku, przy ulicy Leśnej nr 12 , funkcjonuje luksusowy pensjonat rodzinny SPA.Mile widziane są również, osoby samotne i pary bezdzietne. Dysponujemy pokojami o wysokim standardzie z łazienkami,tv plazmowymi,dostępem do internetu,TV sat,radio.Pensjonat ma luksusowe SPA (Sanatio per aquam) sauna parowa,gorące powietrze suche,gorące powietrze wilgotne, jacuzzi, kabina prysznicowa parowa z hydromasażem.

Wszystkie te zabiegi, bez dodatkowych opłat w kosztach pensjonatowych. W cenie noclegu, śniadanie europejskie. Obiady i obiadokolacje w karcie restauracyjnej za dodatkową opłatą.Jadalnia luksusowo wyposażona,szwedzkie stoły,napoje bez ograniczeń.Można skorzystać z oferty dla zakochanych specjalnie opracowanej przez nas zawierającej liczne atrakcje i niespodzianki...

Pensjonat Jawornik przygotowany jest do organizowania małych szkoleń specjalistycznych i spotkań integracyjnych.

Posiadamy salkę konferencyjną technicznie przygotowaną na potrzeby sprzętu komputerowego, wyposażoną w klimatyzator, ekran, okablowanie 220v i internet wi-fi. Ponadto w całym pensjonacie działa bezprzewodowe łącze internetowe.

Salka konferencyjna pomieścić może: do 24 osób w systemie audytoryjnym lub do 12 osób przy stołach.

W Pensjonacie Jawornik gościć możemy do 20 osób w 7 pokojach. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do pełnego węzła sanitarnego i wyposażone są TV sat.

Oto sekret, jak zaskoczyć ukochaną osobę i przeżyć niezapomniane chwile...

Romantyczny pobyt w Willi Jawornik ,to najlepszy prezent, jaki możecie zrobić, aby uczcić niezapomniane chwile.

To wspaniały podarunek dla dziewczyny, dla chłopaka.

To wspaniały prezent dla rodziców ,na ich rocznicę ślubu, wspaniały prezent dla bliskich osób z okazji urodzin, ślubu, lub na gwiazdkę.